Recenze Aquaphor Morion M

Ověřené recenze Aquaphor Morion M

Přidáno: 31. července 2017

Zakoupeno v Filtry-Vodni.cz

výborná filtrace, kvalitní a chutná voda, provoz levnější než nákup vody v pet lahvích. Bez rizika kontaminace látkami z pet lahvi, bez produkce plastového odpadu.

pavel

Přidáno: 15. února 2017

• Skutečně čistá voda
  • víc netřeba dodávat
  • nešlo by to příště zadarmo??
  • všude bych Vás velebil

Opravdu netřeba se dlouze rozepisovat. Pokud chci mít skutečně čistou vodu, potřebuji po roce nové filtry. Ale pozor to neznemená, že staré již jsou špatné. Naopak stále filtrují, ale přeci jen lepší výměna.

Jan Šorm

Přidáno: 6. května 2016

Zakoupeno v Filtry-Vodni.cz

• skladnější oproti r.o.klasického typu s expanzní nádobou zvlášt
  • snadná výměna filtrů
  • na návodu by mněly být aktuální čísla patron-filtrů které zákazník dostane nebyl jsem si jist která kam patří

nahradil dosloužilou r.o.
doporučuji všem těm, kdo chtějí pít pouze čistou vodu

Pavel

Přidáno: 26. února 2016

• Skutečně čistá voda.
  • Cena.
  • Jednoduchost.
  • Ale i tak by to mohlo být levnější.

Po tom co u nás teče z kohoutku a napojení RO Morion M se kvality zlepšila neuvěřitelně. Dříve jsem řešil přes filtr ke kohoutku a následně konvici. Po několika letech mě přestalo bavit čistit kohoutkový filtr a konvici. A kupovat vložky do konvice. Zde je vše v jednom a filtry se mění jednou za rok jako sada, která se koupí celá což je levnější než po jednom kuse. Já tedy pro svoji jistotu a dodržení funkčnosti RO na delší dobu budu měnit filtr K2 po půl roce. Máme TVRDOU vodu a navíc s kousky rzi, ale i tak. Výměna je jednoduchá stačí cvaknout a otočit a vyndat a nandat nový. Opravdu jednoduché.
Jednoduché bylo i samotné napojení. Nic složitého zvládne opravdu každý. Jen je potřeba hadičky zatlačit, aby si dostaly až na konec. Jinak Vás čeká po spuštění sprcha, ale to už bylo jen takové zpestření.
Dle návodu montáž zvládne kdokoliv a samotnou přípravu před odběrem pitné vody.
Kdo má problémy s vodou. Mohu vřele doporučit.